PersianDate درباره ما
 
 
 
درباره ما ثبت نام كاربر | ورود به سایت
خط مشی و تاریخچه
 

 

گروه صنعتی سولار در سال 1388با دارابودن کادر فنی و مجرب در زمینه صنعت جوش و برش و با هدف ارائه و ارتقاء دستگاه های جوش و برش و خدمت به صنایع کشور، مفتخر به معرفی یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین ماشین های جوش و برش با نام تجاری سولار گردید.

با توجه به مزایای زیادی که بکارگیری تکنولوژی اینورتر دارد، از جمله کوچک سازی و قابلیت حمل آسان، کاهش مصرف انرژی و افزایش راندمان و ....در صدد برآمدیم تا با بکارگیری آخرین دستاوردهای علمی در این حوزه، هر روز بر کیفیت و کارآیی دستگاه ها بیفزاییم.

و در این مدت کوتاه به منظور حصول اطمینان بیشتر مشتریان و کاربران گرامی، با ارائه بیش از 30 محصول و دریافت استانداردهای معتبر بین المللی CE ,ISO ,ROHS ,C-TICK ,CSA و ضمانت 2ساله و خدمات پس از فروش مناسب، توانسته ایم به لطف خداوند نظر انبوهی از مصرف کنندگان را به خود جلب نماییم.

گروه صنعتی سولار همواره می کوشد تا با افزایش توان علمی و فنی خود و ارائه مشاوره ها و اطلاعات مفید قدمی دیگر در ارائه خدمات به صنایع و صنعتگران ارجمند کشور بردارد. راه اندازی سایت اینترنتی www.solarco.ir در این جهت و به منظور تسهیل در دسترسی به این اطلاعات بوده است.

در پایان ضمن تشکر و قدردانی از همه عزیزانی که با راهنمایی، انتقاد، تشویق، ما را در این هدف یاری رسانیده اند کمال تشکر را داریم.

 

 

 

 تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه صنعتی سولار می باشد.
Copyright © 2012 - All rights reserved
طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پورتال فراتک